KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 8269131
nr 826 9131
Skisser
3st (2st ihopramade) Olle Nordberg, signerade, motivets mått: 22x18 + 19x21
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2013
kl 18:52:38
13/5 16:42:36